foto home-min
O firmie

O nas

Firma SAFETY PADLOCKS jest innowacyjną firmą dostarczającą kompleksowy pakiet rozwiązań w zakresie inteligentnych rozwiązań z obszaru szeroko rozumianego bezpieczeństwa. W pełni wyposażamy Zakłady w nowoczesne rozwiązania z zakresu procedury izolacji energii LOCKOUT/TAGOUT/TRYOUT (LOTOTO). Szkolimy, doradzamy, a także projektujemy i montujemy zabezpieczenia z zakresu logistyki i ergonomii pracowników. Nie boimy się trudnych wyzwań z uwagi na szerokie doświadczenie oraz wysokiej jakości oferowanego sprzętu. Naszych specjalistów cechuje rzetelność zbudowana na solidnym doświadczeniu zdobytym w firmach produkcyjnych na różnych poziomach zarządzania. Działalność prowadzimy we wszystkich krajach europejskich dzięki czemu wprowadzone przez Nas systemy pomogły tysiącom pracownikom bezpiecznie powrócić do ich domów.

Czym się zajmujemy

Nasze usługi

Doradztwo
(WDROŻENIE SYSTEMU LOTOTO)

Wdrożenie systemu to usługa oferowana przez Nas aby pomóc firmom zoptymalizować bezpieczeństwo i integralność ich procedur pracy. Zdajemy sobie sprawę, że środki bezpieczeństwa mogą się znacznie różnić w zależności od sprzętu, a idealne metody Lockout/Tagout/Tryout mogą być trudne do zidentyfikowania. W ramach naszego audytu ekspert odwiedzi Twój Zakład i skontroluje wszystkie maszyny i urządzenia, które wymagają rozwiązania zapewniającego bezpieczną izolację. Porozmawiamy zarówno z osobami odpowiedzialnymi za BHP, jak i użytkownikami sprzętu, aby zrozumieć aktualnie obowiązujące procesy i wymagania.

Szkolenia

W Safety Padlocks wykorzystujemy Naszą wiedzę i dzielimy się nią z innymi w formie autorskich programów szkoleniowych Lockout Tagout. Nasze najnowsze szkolenie koncentruje się na najnowszych wytycznych BHP zawartych w standardzie HSG-253 – Bezpieczna izolacja instalacji i sprzętu. Szkolenie poprowadzi Piotr Wierzba, założyciel i dyrektor zarządzający Safety Padlocks. Piotr jest doświadczonym inżynierem, innowatorem i praktykiem bezpieczeństwa z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Szkolenie ma być wszechstronne i pouczające, bez względu na poziom doświadczenia. Od nowicjuszy po doświadczonych „starych”, którzy są zaangażowani w zarządzanie BHP, każda osoba zaangażowana w wykonywanie prac na potencjalnie niebezpiecznym sprzęcie i maszynach powinna być świadoma, jak chronić siebie i innych.

Montaż

Oferujemy Państwu pełen zakres robót obejmujących projektowanie, produkcje i montaż wszystkich oferowanych przez Nas produktów. Wiele lat działalności w branży przemysłowej pozwoliło nam zgromadzić ogromne doświadczenie, nie tylko na rynkach krajowych ale i zagranicznych, które pozwala w pełni profesjonalnie obsłużyć wszystkie Państwa zlecenia. Kotwienie - mając do dyspozycji w pełni profesjonalny park maszyn, oraz opierając się na doświadczeniu zajmujemy się kotwieniem odbojnic i innych elementów z naszego asortymentu. Zaczynając od kotew metalowych typu mechanicznego do różnego rodzaju betonu, przez kotwy wkręcane do betonu i kotwy rozporowe. Kończąc na kotwach wklejanych z użyciem kleju i prętów.