Płyta antypoślizgowa w formie nakładki na stopień stworzona z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym (GRP). Materiał solidny, trwały, nieprzewodzący i niepalny, odporny na korozję, promieniowanie UV, wilgoć i oleje. Powierzchnia antypoślizgowa zgodna z R13. Możliwość montażu przez przyklejenie lub przykręcenie (elementy montażowe dostępne oddzielnie). Odpowiednia jako zabezpieczenie antypoślizgowe lub jako rekonstrukcja zniszczonych powierzchni. Możliwość nadruku wg. indywidualnego projektu i cięcia do indywidualnej długości.

Wyświetlanie jednego wyniku

Antypoślizgowe nakładki na schody – gwarancja bezpieczeństwa

Poślizgnięcia na schodach to jedne z najczęstszych wypadków, do których dochodzi nie tylko w domach, ale także w obiektach użyteczności publicznej i oczywiście na terenach zakładów pracy. Skutki takich zdarzeń mogą być niekiedy bardzo poważne, nie zawsze bowiem kończą się one tylko lekkimi stłuczeniami. Efektem poślizgnięcia się na schodach może być złamanie, a nawet wstrząs mózgu czy utrata przytomności. Jeśli chcesz zminimalizować ryzyko upadku ze schodów, zadbaj o to, by znalazły się na nich stabilne nakładki antypoślizgowe.

Zastosowanie nakładek antypoślizgowych na schody zewnętrzne staje się szczególnie ważne w okresie jesienno-zimowym. Niezabezpieczone schody w połączeniu z obficie padającym śniegiem czy też deszczem, zamieniającym się na ich powierzchni w lód, stanowią spore zagrożenie dla osób, które z nich korzystają. Aby uniknąć takiego scenariusza, warto zawczasu zdecydować się na oferowane przez nas niezawodne nakładki antypoślizgowe na schody zewnętrzne, które sprawdzą się w każdych – nawet tych najbardziej niesprzyjających – warunkach, zachowując przy tym wszystkie swoje właściwości.

Nakładki na schody i podesty pracownicze

Oferowane przez antypoślizgowe nakładki na schody nadają się do użytku zarówno zewnętrznego, o czym pisaliśmy powyżej, jak i też wewnętrznego. Znajdują zastosowanie nie tylko na schodach wewnętrznych lub zewnętrznych, niezależnie od materiału, z którego zostały one wykonane. Doskonale sprawdzają się również jako zabezpieczenie przed poślizgnięciem i upadkiem pracowników korzystających z pomostów i podestów roboczych. Co istotne, sprzedawane przez nasz sklep nakładki antypoślizgowe, poza niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, są także odporne na działanie środków chemicznych.

Warto też dodać, że nakładki na schody nie tylko chronią pracowników firmy przed przypadkowym poślizgnięciem się przy wchodzeniu lub schodzeniu. Stanowią one również wyjątkowo praktyczne zabezpieczenie schodów przed zarysowaniami. Wykonane z wysokiej jakości żywic poliestrowych, wzbogacone o odporną na ścieranie korundową powłoką, nakładki na schody z naszej oferty są solidne i trwałe, dzięki czemu stanowią gwarancję bezpieczeństwa Twojego i pracowników Twojej firmy.