Odbojnice przemysłowe to niezwykle ważne elementy zabezpieczające części infrastruktury wewnętrznej i zewnętrznej przed uszkodzeniami mechanicznymi. Wykonane są one z niezwykle mocnych materiałów, co bezpośrednio wpływa na ich wytrzymałość podczas wszelkiego rodzaju uderzeń. Z tego względu nazywa się je także odbojnicami energochłonnymi. Z uwagi na swoje właściwości wykorzystywane są one w wielu branżach – m.in. przemysłowej. Barierki bezpieczeństwa to także niezwykle ważny element w aglomeracji miejskiej. Spotykane są one najczęściej wzdłuż chodników i stanowią pewnego rodzaju odgrodzenie. Służą jako bariery ochronne ciągów pieszych, mające za zadanie odgrodzić strefy ruchu i tym samym zabezpieczyć je przed nieumyślnymi wypadkami spowodowanymi przez obie strony.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Odbojnie magazynowe w widocznych kolorach

Bariery taśmowe będące częścią naszej oferty dostępne są w kolorze żółtym wzbogaconym o czarne pasy. Taki wybór barw sprawia, że są one doskonale widoczne z dalekich odległości, co w znacznym stopniu zwiększa bezpieczeństwo. Odbojnie magazynowe malujemy proszkowo lub cynkujemy, a następnie malujemy proszkowo (opcjonalnie). W ten sposób jesteśmy w stanie zagwarantować trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju odpryski czy odbarwienia.

Wysokojakościowe bariery ochronne

Wśród naszej oferty znajduje się wiele propozycji barier i słupków przemysłowych energochłonnych. Dostępne są tu zarówno standardowe projekty, jak i takie o rzadko spotykanym kształcie. Proponujemy m.in. odbojnice narożne, regałowe, bramowe, słupkowe czy też wózkowe. Wszystkie z nich dostępne są w różnorodnych wymiarach, dzięki czemu każdy klient jest w stanie doskonale dostosować wybrany produkt do swoich indywidualnych potrzeb. Oferujemy także wersję barier i słupków ochronnych elastycznych do wbetonowania na życzenie kupującego.

Jeśli szukasz doskonale wykonanej odbojnicy elastycznej przemysłowej czy regałowej, zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.