Blokady Zasuw

Wszystkie Nasze urządzenia blokujące zasuwy przeznaczone są do stosowania zgodnie procedurą Lockout Tagout aby zapewnić całkowite zablokowanie źródła energii podczas konserwacji. Oprócz różnych typów i rozmiarów tradycyjnych blokad zaworów zasuwowych, coraz częściej można zastosować blokady linkowe.

Blokady zasuw są zwykle wykonane z wytrzymałego polipropylenu, dzięki czemu odporne są na większość chemikaliów, warunki atmosferyczne i ekstremalne temperatury. Standardowe blokady zasuw posiadają dodatkowo certyfikat Atex.

Blokady zasuw dostępne są w kilku różnych rozmiarach, które odpowiadają najczęściej spotykanym rozmiarom pokręteł, dodatkowo posiadają w środku wybicie do przejścia często występującego trzpienia. W Naszej ofercie można znaleźć:

  1. Standardowa blokada zasuw – najprostszy i najbardziej ekonomiczny sposób zabezpieczenia pokręteł zasuw zgodny z procedurą LOTO. Blokada występuje w zakresie od 25 mm do 330 mm średnicy pokrętła zasuwy.
  2. Składana blokada zasuw – w przypadku braku miejsca do składowania, rekomendujemy składaną blokadę jako najlepszą opcję. Blokadę po użyciu można łatwy w sposób złożyć. Blokada występuje w zakresie od 25 mm do 600 mm średnicy pokrętła zasuwy.
  3. Regulowana blokada zasuw – idealnie się sprawdza jako uniwersalna rozwiązanie do zabezpieczenia pokręteł w zakresie od 25 mm do 165 mm.
  4. Uniwersalna blokada zasuw – najbardziej uniwersalna blokada, którą można zabezpieczyć pokrętło zasuw o różnych średnicach.

Również do zabezpieczenia zasuw można zastosować szereg blokad linkowych dostępnych w naszym sklepie.

Jeśli potrzebujesz pomocy technicznej lub więcej informacji na temat naszych produktów, skontaktuj się z naszym działem technicznym Nasi specjaliści chętnie pomogą dobrać odpowiednie blokady do aktualnych potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4