Innowacje w bezpieczeństwie – wykorzystaj je w przystosowaniu miejsca pracy. To narzędzia, które pomagają chronić ludzkie życie, a także zapewniają płynny przepływ ruchu w magazynach. Usprawnij pracę w swoim zakładzie, wybierając wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Innowacje odgrywają znaczącą role w budowaniu bezpiecznych miejsc pracy. Produkty z tej kategorii pomagają w zabezpieczeniu m.in. hal, magazynów i zakładów przemysłowych. Pozwalają wyznaczyć tzw. strefy bezpiecznego ruchu, ostrzegają przed niebezpieczeństwem. Innowacyjne narzędzia, takie jak projektory bezpieczeństwa LED czy klamka bezpieczeństwa, pomagają chronić ludzkie życie, a także zapewniają płynny przepływ ruchu w magazynach logistycznych.

Bezpieczeństwo ludzi i maszyn

Wybieraj spośród urządzeń i systemów bezpieczeństwa do ochrony miejsc pracy. Poniższe produkty zapewniają bezpieczeństwo na stanowisku roboczym. W ofercie znajdziesz m.in. system antykolizyjny dla wózków widłowych i pieszych, projektory bezpieczeństwa LED, inteligentne lustro, klamki bezpieczeństwa.

Rozwiązania te są dostosowane do specjalnych warunków i wymagań różnych branż. Doskonale sprawdzą się w magazynach, obszarach przemysłowych, w ciągach komunikacyjnych, na parkingach.

Dowiedz się więcej o innowacyjnych narzędziach zwiększających bezpieczeństwo

Jakie narzędzia mogą przydać się na hali magazynowej lub produkcyjnej? To m.in.:

  1. System antykolizyjny dla wózków widłowych i pieszych

System antykolizyjny dla wózków eliminuje martwe punkty i autonomicznie wywołuje takie działania jak zwalnianie wózka widłowego względem drugiego pojazdu, pieszych, a także w strefach krytycznych.

System antykolizyjny dla pieszych zwiększa bezpieczeństwo ludzi. Pieszy zostaje wyposażony w znacznik, który bezprzewodowo komunikuje się ze znacznikiem pojazdu, a dzięki temu chroni przed wypadkami z udziałem wózków widłowych.

  1. Klamka bezpieczeństwa

Produkt, który redukuje ryzyko obrażeń podczas otwierania drzwi. Klamka bezpieczeństwa daje sygnał ostrzegawczy w postaci migającego czerwonego światła, gdy ludzka ręka zbliża się do klamki po przeciwnej stronie. Ostrzeżenie jest wczesne i trudne do zignorowania, dlatego z łatwością zapobiega wypadkom. Klamki bezpieczeństwa sprawdzają się nawet w fabrykach czy szpitalach.

  1. Projektor bezpieczeństwa

Oznakowanie miejsca pracy za pomocą projektów bezpieczeństwa LED to skuteczne i ekonomiczne rozwiązanie. Taka technologia umożliwia podświetlanie symboli w trudno dostępnych miejscach, a także łatwą i bezkosztową zmianę oznaczeń.

  1. Inteligentne lustro

Znajduje zastosowanie przede wszystkim w zapewnieniu bezpieczeństwa skrzyżowań i martwych punktów. Inteligentne lustro z projektorem LED, który jest połączony z ruchem urządzeń przeładunkowych lub pieszych zapewnia kąt obserwacji 360°. Inteligentne lustro eliminuje ślepotę operacyjną.

Innowacyjność w zakresie bezpieczeństwa i logistyki ma kluczowe znaczenie w odpowiednim przystosowaniu miejsca pracy dla pracownika, zapewnieniu kompleksowej obsługi klienta, a także ograniczeniu kosztów prowadzonej działalności. Zainstalowany system antykolizyjny dla wózków widłowych czy projektor bezpieczeństwa nie tylko zwiększą ochronę, ale także znacząco usprawnią pracę.

 

Zakup takich narzędzi to inwestycja w oszczędzanie i bezpieczeństwo, dlatego nie zwlekaj! Kup w  naszym sklepie innowacyjne narzędzia w atrakcyjnych cenach.